Południowo – wschodnie część Polski to zakątek szczególnie urokliwy, pełen odludnionych i mało przez turystów odwiedzanych miejsc, gdzie czas jakby się zatrzymał. Stosunkowo najlepiej poznane są Bieszczady ze są urzekającą rzeźbą terenu, interesującą fauną i florą, bogatą w gatunki chronione. Turystę bardziej wymagającego przyciągają tu liczne malowniczo usytuowane cerkwie łemkowskie i przy cerkiewne cmentarze – jedyny ślad minionej wielokulturowości wschodnich połaci Rzeczypospolitej.

Dodatkowe atrakcje to zwiedzanie zabytków architektury drewnianej, jak dawna cerkiew w samych Hawłowicach , rynek w pobliskim Pruchniku czy kościół w Chłopicach. Niedaleko położone są Łańcut ze wspaniałym pałacemi Jarosław z interesującą zabudową rynku i ciekaym budownictwem kościelnym. Niezwykłym przeżyciem jest przejazd kolejką wąskotorową kursującą na trasie Przeworsk-Dynów.

Wysoki standard i oryginalna architektura sprawiają, że mieszka się tu wygodnie, a spędzony czas na zawsze pozostaje w pamięci. Pogodne i przestronne pokoje umożliwiają dobry wypoczynek, a położona nieopodal stadnina koni pozwala na aktywne spędzenie wolnych chwil. Gospodarstwo Agroturystyczne „SWOBODA” oferuje 21miejsc noclegowych w 8pokojach o wysokim standardzie. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych łóżek tzw. Dostawek.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2,3 oraz 4 osobowe pokoje. Każdy z nich wyposażony został w:

łazienkę
klimatyzację
telewizję
telefon
bezprzewodowy dostęp do Internetu

Doba hotelowa trwa do godziny 12.00.