Paralotniarstowo zdobywa coraz więcej zwolenników. Mimo dość wysokiego progu wejścia (konieczności skończenia kursu oraz zakupienia kosztownego sprzętu) sport ten jest na tyle atrakcyjny pociągający, że skusić może niemal każdego. Któż bowiem nie chciałby choć raz poszybować w przestworzach, niczym mitologiczny Ikar? Na szczęście ze współczesnymi technikami i dzięki dobremu przeszkoleniu jest to w pełni bezpieczne.

Szkoła paralotniowa jest zakładana zwykle przez pasjonatów paralotniarstwa. Przyświeca im jeden cel: zarażać tą pasją coraz większe rzesze ludzi. Dzięki zapałowi i konsekwencji przez te kilka lat uda im się wyszkolić już kilkuset pilotów, którym dziś ciężko żyć bez latania.

Szkoły paralotniowe stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo i dobre wyszkolenie. Umiemy jednak uczyć efektywnie ? w ciągu jednego, tygodniowego turnusu, przejdziesz kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci uzyskać uprawnienia. Małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego kursanta. A gdy już otrzymasz Świadectwo, będziemy towarzyszyć Ci w kolejnych krokach ku niebu. Bo pasja łączy!