Tanie loty do Barcelony i Loty Warszawa Barcelona

Przeloty na Półwysep Iberyjski

Okres lata to czas, w którym przebywamy na wakacjach. Wyruszamy w podróże krajowe lub zagraniczne. Jeśli posiadamy mniejszy budżet to zazwyczaj pozostajemy w Polsce, ale kiedy możemy pozwolić sobie na więcej to postanawiamy spędzić wolny czas zagranicą.

Możliwości mamy dużo, ponieważ z polskich lotnisk dotrzemy do niemalże każdego dużego miasta w Europie. Najczęstszym wyborem polskich turystów są Włochy, Francja, Chorwacja, Grecja lub Hiszpania. Każdy z tych krajów ma wiele interesujących atrakcji do zaoferowania, a przede wszystkim atrakcyjny jest dostęp do ciepłych plaż i mórz.

Warto zwrócić uwagę na to, że są możliwe do znalezienia promocje, dzięki którym wakacje możemy spędzić bez znaczących wydatków. Biura podróży przedstawiają swoim klientom oferty first lub last minute, które są tanie.

Możemy zorganizować sobie wakacje sami. Lecąc do Hiszpanii warto odwiedzić Katalonię. Loty Warszawa Barcelona występują zarówno na lotnisku Okęcie, jak i na podwarszawskim Modlinie. Tanie loty do Barcelony są dość często oferowane przez linie lotnicze, które obsługują wyżej wymienione lotniska.