Porto z dojazdem własnym

Dla przybywających do Portugalii samochodem, istotnym punktem na mapie podróży pozostaje słynne Porto. Położone na północy kraju Porto jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Portugalii miejsc. Niezmiennie kusi tradycyjnym portugalskim winem oraz atrakcjami turystycznymi, których poznawanie jest źródłem niezapomnianych wakacyjnych przeżyć.

Lizbona z dojazdem własnym

Dla ceniących dalekie podróże samochodem i zwiedzanie odległych miejsc o niezapomnianych walorach turystycznych, Lizbona z dojazdem własnym, to idealna propozycja dająca możliwość połączenia obu tych elementów. Będąca stolicą Portugalii Lizbona kusi niepowtarzalnością kultury, nadmorskim klimatem i wieloma niezapomnianymi atrakcjami.

Portugalia – wczasy z dojazdem

Portugalia z dojazdem własnym, to idealna propozycja na wakacyjny wyjazd. Dojazd do Portugalii jest wprawdzie dość kłopotliwy ze względu znaczne oddalenie Portugalii od centrum Europy, niemniej jednak możliwość zwiedzenia po drodze innych krajów daje wiele satysfakcji. Portugalia samochodem, to najlepsza opcja na wakacje dla kilku osób. Koszty długiej podróży można wtedy rozsądnie rozłożyć. Z Polski […]