Ty też odkryj przyjemność podróżowania do europejskich krajów z własnym dojazdem samochodem, autokarem, samolotem lub innym środkiem lokomocji. Wybierając się z rodziną na wczasy z dojazdem własnym masz szansę zobaczyć i zasmakować przygody jakiej nie da Ci zorganizowana oferta biura podróży. Poznaj propozycje wojaży po zakątkach Europy.

Wycieczki Austria

Austria – ojczyzna Mozarta i Strauss’a – kusi nie tylko atmosferą Wiedeńskiego walca, ale także jednymi z najpiękniejszych ośrodków sportów zimowych. Nie ma lepszego miejsca dla żądnych białego szaleństwa narciarzy. Tyrolska atmosfera stoków oraz alpejskie krajobrazy z odcinającą się wyraźna linią górskich szczytów na długo pozostające w pamięci to najlepsza pamiątka z wakacji w Austrii.
wczasy w Bułgarii

Wycieczki Bułgaria

Bułgaria zaprasza urlopowiczów przepięknym wybrzeżem Morza Czarnego, tradycją wielkich kurortów oraz niepowtarzalną dziewiczą przyrodą. Niezapomniane atrakcje Riwiery Bułgarskiej, kilometry śnieżnego piasku i skąpane słońcem ośrodki wypoczynkowe to tylko niektóre z wakacyjnych atrakcji oferowanych przez Bułgarię.
wczasy w chorwacji

Wycieczki Chorwacja

Bajkowo błękitna woda, niemalże magicznie wyglądające plaże i niezapomniane wybrzeże to wakacyjna wizytówka jaką oferuje Chorwacja. Liczne kurorty, przepiękne wyspy oraz zatoki są wyśmienitym miejscem na wakacje. Ciepłe morze i złoto promieni słonecznych przez 365 dni w roku, a także niezbywalna atmosfera trwającego cały rok lata.
wczasy w czechach

Wycieczki Czechy

„Praska Wiosna”, czy po prostu Praskie wakacje? Czechy zapraszają cały rok. Wrażenia zawsze niezapomniane. Od nieocenionych atrakcji jakie oferuje jedyna w swoim rodzaju Praga, poprzez ucieczkę w zapomnienie o miejskim zgiełku w Czeskich Karkonoszach, przez uzdrowiskową magię owianych legendą Karlovych Varów. Kraj Franza Kafki i najlepszego na świecie piwa to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić.
wczasy we Francji

Wycieczki Francja

Wakacyjna Francja to kraj mody i możliwości. Wypoczynek w malowniczych okolicach oferuje malownicza Prowansja, gdzie odetchnąć można od splendoru największych francuskich miast. Niepowtarzalną słoneczną atmosferą kuszą urlopowiczów z całego świata legendarne Lazurowe Wybrzeże i Korsyka. Na spragnionych wrażeń czekają narty w zimowym Chamonix.
wczasy w Szwajcarii

Wycieczki Szwajcaria

Szwajcaria jest obowiązkowym punktem na mapie wakacyjnej każdego prawdziwego narciarza. Od legendarnych stoków St.Moritz, przez magiczny Engelberg, aż po urokliwe Davos – tam po prostu nie można się nudzić! Uroku samemu szusowaniu dodaje niezapomniany widok ośnieżonych szczytów, a także skąpany w słońcu Matterhorn. Wszystko to czyni Szwajcarię rajem dla kochających góry, narty i biel zimnego puchu.
wczasy na Słowacji

Wycieczki Słowacja

Słowacja – miejsce pachnące wakacjami. Niezapomniane Tatrzańskie widoki, piękno lasów i widocznych z oddali szczytów, a także zimowy raj narciarski, latem kuszący zabytkami słynnej Bratysławy. Słowacja zachęca bliskością, pięknem natury, a także znanymi źródłami termalnymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i na pewno zechce wracać tu w każde wakacje.
wczasy we Włoszech

Wycieczki Włochy

Włochy – kraj słońca i antycznej atmosfery najstarszych europejskich ośrodków kultury kusi nie tylko wyśmienitą śródziemnomorską kuchnią, ale też możliwością spędzenia wakacji w naprawdę dowolny sposób, od zwiedzania starożytnych pozostałości, przez wypoczynek na plażach Morza Śródziemnego, po szusowanie na nartach we włoskiej części Alp, a wszystko to w niezapomnianej atmosferze.