Kto z nas nie lubi spędzać wakacji nad morzem? A gdy myślimy o morzu, mamy na myśli przede wszystkim o Bałtyk. Warto powiedzieć klika zdań o Świnoujściu, ponieważ to miejscowość bardzo uwielbiana przez gości nie tylko z Polski.

Jakie są zalety tego miejsca? Przede wszystkim plaża. Należy ona bez wątpienia do najpiękniejszych w Polsce. Można tu wypoczywać i kąpać się bez żadnych obaw – kąpielisko świnoujskie w ciągu kilku ostatnich lat dostało wiele pochwał za najlepszą jakość. Na jej wschodnim krańcu, u ujścia Świny znajduje się Stawa Młyny, charakterystyczna biała budowla. Dla dzieci jest to po prostu „wiatrak”, lecz tak naprawdę jest to symbol nawigacyjny, pomagający jednostkom wpływającym do portu. Po drugiej stronie cieśniny znajduje się latarnia morska, należąca do najwyższych na świecie.

Każdy, kto lubi aktywny wypoczynek, będzie ucieszony z tutejszych ofert. Położenie Świnoujścia (liczne wyspy, cieśniny) stwarza bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Uszczęśliwieni będą pasjonaci wycieczek rowerowych, a także wędkarze. Ci, którzy wolą spokojniejszy sposób spędzania czasu, z pewnością docenią ofertę kulturalną miasta, oraz liczne restauracje, puby, kluby. Dla miłośników historii prawdziwym przeżyciem będzie odwiedzenie budynków dawnej Twierdzy Świnoujście – kompleksu fortyfikacji powstałych kilkaset lat temu.

Gdzie warto przenocować w Świnoujściu? Zapraszamy do Hotelu Amber, jednego z najbardziej komfortowych obiektów w tej części wybrzeża. Naszą wielką zaletą jest położenie – jedynie 300 metrów od plaży. Oferujemy Państwu dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, z dostępem do Internetu. Goście Hotelu Amber mogą korzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi oraz siłowni. Oferujemy wielki wybór usług leczniczych, relaksacyjnych i rehabilitacyjnych (kąpiele, masaże, gimnastyka wodna i inne). Do dyspozycji odwiedzających jest restauracja Nautica, jak również strzeżony parking. Najmłodsi wczasowicze (do lat czterech) mogą liczyć na szereg interesujących zabaw w parku rozrywki Neptunek. Nasz hotel jest w pełni przygotowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do Hotelu Amber w Świnoujściu. Jesteśmy przekonani, że dzięki relaksowi u nas odkryjecie Państwo w sobie nową energię do życia.