Jeśli planujesz zostawić samochód na parkingu przy wrocławskim lotnisku, a nie znasz firmy „parking Strachowice”, to niedobrze. Oni są najlepsi.

Firma „parking Strachowice” istnieje we Wrocławiu już przeszło 7 lat i od tamtej pory zyskała całe mnóstwo zadowolonych klientów. Stało się tak nie tylko dlatego, że „parking Strachowice” jest stosunkowo tani (zwłaszcza, jeśli porówna się jego ceny z opłatami na parkingu bezpośrednio przed strachowickim terminalem); ale również dlatego, że firma dogadza klientowi jak tylko może. Przede wszystkim należy powiedzieć, że w cenie postoju na „parking Strachowice” znajduje się ubezpieczenie pojazdu. Lecz, co wydaje się ważniejsze, również w cenie postoju, jest na „parking Strachowice” bezpłatny transport klienta z i na lotnisko firmowymi samochodami. Takie rozwiązanie jest po pierwsze, niezwykle komfortowe, a po drugie podyktowane koniecznością – „parking Strachowice” znajduje się bowiem kwadrans jazdy od głównego terminala Strachowic. Po trzecie, na „parking Strachowice” można w ramach opłaty parkingowej korzystać również, ze wszystkich znajdujących się na parkingu urządzeń w rodzaju kompresora, czy urządzenia ułatwiającego rozruch auta. Warto tu zaznaczyć, że na „parking Strachowice” znajduje się łazienka z toaletą i prysznicem, a także specjalny pokój, w którym podróżująca z małym dzieckiem mama, może je (dziecko) spokojnie przewinąć i nakarmić. Cały „parking Strachowice” jest pod wiatami – samochód nie nagrzeje się więc latem, ani nie zostanie zasypany śniegiem w zimie. Cały teren, na którym znajduje się „parking Strachowice” jest ogrodzony monitorowany przez system kamer i strażnika z psem – o bezpieczeństwo samochodu nie trzeba się więc martwić.

Widać chyba już po samym opisie, że „parking Strachowice” to całkiem niezły wybór na parkowanie. Tanio, komfortowo, szybko. Warto więc rozważyć tę propozycję.