Zastanawiasz się gdzie wyjechać na wakacje? Chcesz poznać wielu ciekawych ludzi? Zwiedzić miejsca bogate w pomniki historyczne? Jesteś spragniony nowych wrażeń kulturowych i wspaniałych krajobrazów?

Podlasie może Ci zaoferować to wszystko: ciekawe obiekty, pomniki historyczne, piękno natury, szczególnie widoczne w puszczy Białowieskiej a także możliwość kontaktu z obcokrajowcami bez konieczności „ruszania się” z kraju. To jest dobry sposób na interesujące wakacje, na możliwość potrenowania języka obcego z osobami mieszkającymi w tym regionie turystycznym.

No więc co tak naprawdę znajduje się „za górami, za lasami, za siedmioma morzami…?” Na pewno nie Podlasie! Podlasie jest w zasięgu „Twojego portfela” bo przecież gdyby było ono położone tak daleko, to ile musiałbyś wydać aby się tam dostać?! Na szczęście Podlasie to obszar Polski położony przy wschodniej granicy z Białorusią a więc zawsze to bliżej niż do krainy baśni do której i tak mają wstęp tylko krasnoludki.

Ten region zajmuje aż 20,2 tys. km kwadratowych! Nie mało, co? Tak więc jest co zwiedzać! A jeśli lubisz poznawać wielu ludzi to już dziś możesz próbować „klaskać uszami z radości” ponieważ Podlasie stanowi 3,2% ludności Polski! A może martwisz się, że nie możesz pochwalić się podróżami za granicę a Twoi przyjaciele mają znajomych na całym świecie? Cóż… Nie należy się smucić „Panie Hilary” włóż okulary i zobacz, że rozwiązanie jest pod Twoim nosem! Podlasie to region niesamowicie różnorodny kulturowo! Mieszkają tutaj ludzie różnych narodowości, między innymi Polacy, Białorusi, Ukraińcy, Żydzi, Tatarzy, Niemcy oraz Rosjanie. Tak więc do dzieła! Zdobądź nowe znajomości!

Zwykle gdy turyści wyjeżdżają na wakacje nie zapominają o swojej rodzinie i chcą ją obdarować jakimiś choćby małymi upominkami. A ponieważ Podlasie to „stolica” żubra, tak, tak tego stwora z reklam piwa… oraz miejsce zadziwiające swoją historią i owym zlepkiem kultur, tak więc i pamiątek tutaj pod dostatkiem.

Każdy turysta wybiera hotel, który spełni jego wymagania. Turyści wybierający się na Podlasie prawdopodobnie będą takiego obiektu noclegowego szukali poprzez Internet. Hotelarzu może zainteresuje Cię promocja hotelu w Internecie, oferowana przez Davatis.com.

Podlasie to miejsce, które łączy przeszłość z teraźniejszością. Jeśli lubisz spacerować po wzgórzach, spoglądać na rzeki płynące swoim nurtem to wycieczka na Podlasie nie zawiedzie Twoich oczekiwań. A może chcesz poczuć się jak człowiek pierwotny? A gdzie dobrze by się czuł taki „ jaskiniowiec”? Oczywiście tam gdzie okolica byłaby znajoma… Mówi się przecież „wszędzie dobrze ale w domu najlepiej” – puszcza Białowieska jest drogocenna ponieważ zachowały się w niej fragmenty lasu o charakterze pierwotnym. Dlatego umiłowany przez piwoszy „stworek” – żubr mieszka właśnie tam. Jest mu tam po prostu dobrze, bo czego więcej żubrowi potrzeba (filmy erotyczne)? Jest sławny, pokazują go w telewizji, jest największym ssakiem żyjącym sobie tak jak mu się podoba – zupełnie dziko, w towarzystwie „kolegów i koleżanek” żubrów a na dodatek nikt nie może mu nic zrobić bo jest objęty ścisłą ochrona gatunkową. Żubrowi spodobało się Podlasie, może i Tobie się spodoba?

Davatis.com oferuje wszystkim hotelarzom system do rezerwacji pokoi hotelowych, który stworzony został z myślą o obiektach noclegowych małych i średnich.