„Płynie Wisła, płynie po Polskiej krainie…” a nad Wisłą – Kraków, dawniej w XV i XVI wieku serce Polski –  stolica. Dzisiaj jak każdy wie, kojarzony jest z wieloma atrakcjami turystycznym i zabytkami takimi jak rezydencja królewska czyli Zamek Królewski, w którym można podziwiać przepiękne renesansowe komnaty królewskie, skarbiec królewski, zbrojownie i Apartamenty Królewskie.

Miasto Kraków jest niesamowite! Jest jednym z najbardziej interesujących miast w Polsce. Swym urokiem oczarowało już wielu turystów z Polski, ale także i z zagranicy. Miłośnicy Krakowa uznają to miasto za miejsce magiczne do którego powracają systematycznie, gdyż czują tutaj  wyjątkową atmosferę. Jest to miasto bardzo bogate pod względem miejsc, które warto odwiedzić. Pytając dzieci: „Dlaczego warto odwiedzić Kraków?” Z pewnością otrzymamy odpowiedź, że dlatego, gdyż mieszka tam Smok Wawelski! Tego miejsca nie można w Krakowie przegapić… A mowa o Smoczej Jamie słynnej w całej Polsce, nie sposób także nie zobaczyć samego posągu Smoka Wawelskiego z 1972 r. Można powiedzieć, że Kraków to miasto królewskie, to właśnie tutaj znajduje się katedra koronacyjna królów Polskich, a także miejsce ich spoczynku. Katedra św. Stanisława i św. Wacława to świątynia niezwykle majestatyczna dzięki swej architekturze i pięknu. Dla każdego turysty, który docenia tak wyjątkowe miejsca –  w których wiele jest do zobaczenia i zwiedzenia Kraków jest idealny. Polecamy także Wieżę Ratusza stojącą w zachodniej części Rynku Głównego, która jest pozostałością średniowiecznego Ratusza. Co jeszcze ubogaca to miasto Kraków? Oczywiście pomnik Adama Mickiewicza, który jest swoistą Krakowską „perłą” zdobiącą to miejsce (porady erotyczne). Każdy Polak powinien chociaż raz odwiedzić to miasto, miejsce królewskie  jakby zaczarowane!

Le roi Kraków Hotel

Hotel znajduje się blisko centrum, do Państwa dyspozycji oddajemy aż 55 przestronnych, pięknych pokoi, sale konferencyjne, a także restauracje i basen. Hotel usytuowany jest w dogodnym miejscu pod względem komunikacji miejskiej, łatwo więc dostać się do każdej części miasta, gdzie znajdują się ciekawe obiekty turystyczne warte zobaczenia.

Leroi Karków Hotel jest miejscem, w którym każdy z naszych Gości poczuje się niezwykle komfortowo. Nazwa hotelu „Le roi” sugeruje wysoki standard, gdyż to słowo z francuskiego oznacza króla. Naszym celem jest aby Goście hotelowi mogli poczuć atmosferę królewskiego  dworu, a nawet by sami mogli poczuć się jak królowie i królowe. W tym celu nastąpiło połączenie nowoczesności z przepiękną stylizacją pokoi na Renesansowe Apartamenty. Dzięki dostępowi do Internetu WiFi, klimatyzacji, mini kinie oraz bogatemu i modernistycznemu połączeniu  wyposażenia, każdy z turystów ma zapewnione bardzo dobre warunki.  Rezerwacji noclegu dokonają Państwo na naszej stronie, gdzie znajduję się wigdet aplikacji do zarządzania hotelem.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Le roi  Kraków Hotel!