Podróże towarzyszą człowiekowi od zawsze. Zawsze lubiliśmy pojechać tam, gdzie nas jeszcze nie było. Poznawać, przemieszczać się, docierać w nowe miejsca. Teraz to się nazywa turystyka, kiedyś to było podróżowanie.

Okres świąt to też taki czas na wyjazdy. Wyjeżdżamy do rodziny, ale coraz częściej zostawiamy te wszystkie zwyczaje i obyczaje i z walizką w dłoni ruszamy na plaże świata. Nie chcemy być w domu, chcemy by podróże ubarwiały nam życie, by czas spędzać nietuzinkowo i rozrywkowo.
Zamawiamy bilet na samolot, pakujemy rodzinkę i już nas nie ma. Turystyka rządzi i my tym rządom poddajemy się bez żadnego ale.

Bo podróże i turystyka to też setki zdjęć z wakacji, to możliwość wrzucenia ich na wszystkich możliwych portalach. Niech inni widzą, gdzie byliśmy. W jak modnym kurorcie nasza rodzina spędziła ostatni weekend. Niech widzą, że właśnie zwiedziliśmy tę stolicę.
Chcemy być modni, a trendy ostatnich czasów to turystyka i podróże. A my jesteśmy modni. My korzystamy z życia i na podróżowanie jest nas stać.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.