Mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niestety jest tak, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co się stało? Cóż, generalnie wychodzę z założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, ale prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy tak grają. A więc należy trochę zmienić własną strategię gry – sporo lepszym rozwiązaniem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie najczęściej kwestia jest taka, iż generalnie stawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to zasadniczo są bardzo pomocni. Chcę również trochę napisać o psychice – a więc generalnie czymś niesamowicie pomocnym jest to, aby nie myśleć, iż w porządku jest to by nieustannie grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.