Asertywność trening i Trening na powietrzu

Treningi na powietrzu

Czy kiedykolwiek postanowiliście sobie zrobić daną rzecz a następnie szybko z niej zrezygnować? Czy też kiedykolwiek nie byliście w stanie odmówić komuś przysługi bądź też zwykłego wyjścia na piwo? Takie rzeczy mogą wynikać z braku motywacji do wewnętrznych zmian, a także braku asertywności, który sprawia że nie jesteśmy w stanie nikomu odmówić.
W życiu asertywność jest szczególnie potrzebna, zwłaszcza jeśli mowa o kontaktach interpersonalnych. Warto jest więc zrobić coś co sprawi że poczujemy się lepiej, a także będziemy potrafili w kulturalny sposób odmówić. Ta rzecz może być również niezmiernie przydatna zwłaszcza jeżeli chodzi o przyszły trening na powietrzu z dziećmi i ukochaną osobą przy boku. Jednakże co można zrobić jeśli chodzi o trening asertywności?
Wszystko zależy od tego jak bardzo chcemy się zmienić i czy naprawdę tego chcemy bo bez tego nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Zawsze jednak możemy posiłkować się wiedzą zaczerpniętą z Internetu wpisując frazę: asertywność trening bądź trening asertywności.