Gospodarstwo agroturystyczne „Swoboda” w Hawłowicach w zespole dworsko-parkowym Hawłowic Dolnych położone jest w pięknej pagórkowatej okolicy Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego, słynącej z malowniczych pejzaży, czystego środowiska i mało znanych , wysokiej klasy zabytków.W pięknym klasycystycznym dworze znajduje się sala konferencyjno-jadalna z zadaszonym tarasem tanecznym na 200 osób.

Oddalenie od środków przemysłowych daje unikalną możliwość ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku i wyciszenia w gościnnych hawłowickich progach. Dla spragnionych towarzyskich atrakcji gospodarstwo oferuje parkiet taneczny na tarasie z romantycznym widokiem na park. Posiłki przygotowywane są na miejscu z produktów lokalnych , zaspokoją każdy apetyt. Zmęczeni po dniu pełnym wrażeń goście „Swobody” mogą zażyć odpoczynku nad brzegami stawów, podziwiając grę świateł zachodzącego słońca odbijającego się w wodzie.

Gwarantujemy organizację imprez na najwyższym poziomie. Wyśmienita kuchnia, tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz własne wyroby garmażeryjne zaspokoją podniebienia nawet największych smakoszy. Salę stroimy według gustu i upodobań naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół przyjęcia. Od nakrycia stołów, pokrowców na krzesła po kolejność serwowania potraw. Posiadamy eleganckie, stylowe wnętrza. Trzy urządzone tematycznie sale bankietowe pozwolą na organizację zarówno kameralnych przyjęć jak i dużych uroczystości weselnych.