Majorka, to piękna wyspa, która zachwyci osoby które chcą wylegiwać się na pięknych, piaszczystych plażach, kąpać w błękitnym morzu, a także zwiedzić zabytkową, niezwykle urokliwą stolicę tej wyspy.
Loty na Majorke, to propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki i osób dorosłych. W większości miejsc morze jest łagodne, a plaże piaszczyste, co sprzyja nie tylko kąpielą słonecznym, lecz także uprawianiu sportów wodnych. W pobliżu wielu hoteli znajdują się wypożyczanie, w których wynajmiemy deskę wodną, a także skuter. Fani dzikiej przyrody, mogą wybrać się na safari, gdzie będą mogli podziwiać wolno biegające zwierzęta, a także przeżyć niezapomnianą przygodę.
Osoby, które chcą zwiedzać, mogą wybrać się do stolicy wyspy, gdzie znajdą wiele pięknych zabytków, a także niezwykłe oceanarium. Warte zobaczenia są stare łaźnie, a także przepiękna katedra.
Majorka, to miejsce na wspaniałe zarówno dla osób z dziećmi, jak i tych, którzy nastawieni są na zwiedzanie i przygodę. Wybierz się na wakacje na Majorkę i przeżyj najlepsze chwile swojego życia.