Polacy niechętnie podchodzą do nowości, zatem trzymają się zazwyczaj tych rozwiązań, które są im już dobrze znane. Gdy mają zaplanować samodzielnie wakacje, przeważnie uznają, że najlepiej spędzą je albo w górach, albo nad morzem. Decydując się na tą drugą lokalizację, na pewno będą z niej zadowoleni.

Polskie morze już samo w sobie jest w końcu przepiękne. Spędzając nad nim wolny czas, można podziwiać jego niebieską głębię, od czasu do czasu się w niej zanurzając. Zamawiając Kwatery Miedzyzdroje, czyli przebywając w tych okolicach przynajmniej kilka dni, warto np. udać się na plażę wieczorem, by podziwiać na niej zachód albo i wschód słońca. Rozrywkami nadmorskimi są natomiast wodne zjeżdżalnie, kina 7d, muzea figur woskowych oraz parki przyrodnicze. To wszystko sprawia, że każdy dzień spędzony w nadmorskiej miejscowości jest zupełnie inny.

Polskie morze szczególnie polecane jest rodzinom z dziećmi. To one spędzą w jego towarzystwie bardzo przyjemny i relaksujący czas, wypełniony różnorodnymi rozrywkami.