Kolejna wielka oferta Lotu

Szalona środa to oferta polskich linii lotniczych, która już od dawna jest bardzo ceniona i popularna przez pasażerów. W środku tygodnia możemy w bardzo niskich cenach zakupić bilety lotnicze w przeróżne desygnacje Europy i świata. Ta taryfa weszła w życie już dawno temu i niezmiennie od dawna ma mnóstwo fanów. Kto chce wybrać się na wczasy już na wiosnę Lot proponuje podróż między innymi do Doniecka. Lot oferuje także liczne promocje na majówkę. Między innymi będzie to Madryt, Sztokholm, Bukareszt, a także Bruksela. Na lato możemy wybrać się do egipskiej stolicy- Kairu. Polskie linie lotnicze oferują już promocyjne ceny na jesień będzie to między innymi Tel Awiw. Polskim liniom lotniczym przybywa pasażerów, dlatego lot zaoferował nowe kierunki z Krakowa i Poznania.

W taryfie szalona środa możemy także kupić bilety lotnicze do polskich miast. Między innymi tanio zakupimy bilety lotnicze do Krakowa. Lot specjalizuje się w połączeniach krajowych, których wciąż przybywa. W szalonej środzie kupimy bilety do polskich miast w okolicach stu złotych. Ostatnio polskie linie obniżyły ceny lotów miedzy polskimi miastami o 40 procent, dzięki czemu rynek podniebny stał się konkurencją dla transportu naziemnego.

Lot to linia, która w bardzo szybkim tempie się rozwija. W swojej załodze posiada obecnie nowego Dreamlinera, czyli samolot o najwyższych standardach i technice. Polski przewoźnik tym samolotem planuje rozpocząć loty do Pekinu. Obecnie zrezygnował z połączeń z Hanoi, gdyż w klasie ekonomicznej to połączenie okazało się nierentowne. Chiny ogólnie są bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym a także biznesowym, dlatego ten rejs z pewnością zyska wielu chętnych.linie lot

Podróżując Lotem zbieramy także dodatkowe punkty za mile. Lot wprowadził także korzystniejszą taryfę dla klientów biznesowych i Ci którzy podróżują w interesach mają dodatkowe zniżki, czyli podwójnie korzystają na zakupionym bilecie lotniczym. Lot z roku na rok zwiększa swoją siatkę połączeń a także pozyskuje nowych pasażerów.