Zakopane jest to  miejsce, w którym zaczyna się rozumieć co naprawdę oznaczają słowa: „piękno natury”. To miasto jest warte odwiedzenia w lato i w zimę, wiosnę i jesień, nie traci na atrakcyjności mimo zmiany pór roku! Z każdym mijającym miesiącem.

Zakopane przemienia się i odsłania przed nami swe różnorodne oblicza, oblicza coraz bardziej nas zachwycające! Raz jest to obszar pokryty zielenią, a wierzchołki gór pokryte są śniegiem. Następnie jest to Zimowa Stolica Polski,  gdyż tak określa się ten wyjątkowy, cudowny zakątek naszego państwa. Otoczona „białym płaszczem śniegu” zachęca miłośników narciarstwa do skorzystania z wielu atrakcji, takich jak szkoły narciarskie i wysokie stoki, po których  zjeżdżając można poczuć magię „białego szaleństwa”- tzw. dreszczyk przygody.

Dla każdego znajdzie się coś ciekawego do zobaczenia i zwiedzenia polecamy np. Dolinę Chochołowską, Dolinę Kościeliską lub najbardziej znaną Dolinę Pięciu Stawów. Mówiąc o Zakopanym nie sposób nie wspomnieć o najpopularniejszych szczytach, których sława znana jest w całej Polsce i nie tylko, a mowa między innymi o Kasprowym Wierch, Gubałówce i  Giewoncie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Gubałówka, ze względu na przejażdżkę kolejką na jej szczyt, która jest powszechnie uznawana za ciekawą atrakcję. Osoby, które cenią sobie aktywny wypoczynek mogą skorzystać z wielu ścieżek turystycznych. Są one bardzo interesujące i posiadają  zróżnicowany stopień trudności, dzięki czemu każdy turysta może dobrać trasę do indywidualnych preferencji i własnej kondycji. Natomiast rodziny z dziećmi zachęcamy do pospacerowania ulicami Zakopanego i odwiedzenia Krupówek.  Nie sposób przyjechać do Zakopanego i nie zwiedzić Krupówek! Znajduje się tutaj wiele niepowtarzalnych miejsc takich jak Kościół św. Rodziny czy Muzeum Tatrzańskie, oryginalne drewniane domy, ale także restauracje, knajpy, w których można skosztować tradycyjnej góralskiej kuchni. Każdy kto przyjechał do Zakopanego by mógł uznać pobyt za dopełniony powinien skosztować oscypków, które właśnie na Krupówkach są sprzedawane, a ich sposób przyrządzania jest całkowicie naturalny, co jest ich wielką zaletą.  Nie brakuje tutaj sklepików, w których można nabyć różnorodne  pamiątki z pobytu w górach, a także prezenty dla najbliższych (opowiadania erotyczne).

W Zakopanym na własne oczy możemy zobaczyć  niesamowicie cudowny krajobrazy gór,  stawów, szlaków turystycznych i dolin, poczuć świeże, orzeźwiające powietrze. Tutaj właśnie, możemy doświadczyć czegoś niesamowitego! Przyjedź i przekonaj się o tym na własnej skórze, bo  naprawdę warto!

Pensjonat – Zakopiański Dwór

Wybierając się do Zakopanego warto dobrze wybrać miejsce, w którym się Państwo zatrzymają. Mamy dla Państwa takie miejsce! Zapraszamy do naszego Pensjonatu – Zakopiańskiego Dworu, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Gości! Ogromną zaletą naszego pensjonatu jest lokalizacja obiektu. Zakopiański Dwór znajduje się blisko centrum Zakopanego, a także w niewielkiej odległości od stacji kolejowej oraz dworca PKS. Z naszego pensjonatu, dysponującego obszernym tarasem można podziwiać panoramę Tatr i Giewont. Jest to wyjątkową atrakcją podnoszącą standard naszego Zakopiańskiego Dworu.